Palm Oil Scanner na GooglePlayPalm Oil Scanner na AppStoreNepal prales v motoru28denní výzva Zatočte s palmáčem1. únor - Den bez palmového oleje

nahoru

Stručné
info
Certifikace
ano/ne?
Očitá
svědectví
Chci
se zapojit
Chci
vědět víc

Zahraniční spolupráce

Kromě antipalmářské kampaně v ČR doporučujeme našim členům a příznivcům podporu a spolupráci i na českých projektech, které jsou zaměřené na ochranu tropických lesů. Jsme ve spojení s projekty Kedjom Keku a Save elephants ve střední Africe, Kukang na Sumatře, Zátoka nosatých opic (Save Balikpapan Bay) na Borneu a Mořské želvy v jihovýchodní Asii.


V současné době získáváme kontakty v Belgii, Francii, Holandsku, Německu, Bulharsku, Rumunsku, ale i v Africe a Jižní Americe. Velmi úzká spolupráce se nám podařila navázat v Polsku, odkud bychom měli získat napojení na Maďarsko, a dobře to snad vypadá už i na Slovensku, odkud již mezi našimi členy několik organizací je.

Koncept Koalice se ukazuje celosvětově jedinečným. Věříme, že brzy naše úsilí vyústí v celosvětovou antipalmářskou kampaň a celosvětovou koalici. Samozřejmě za předpokladu, že se nám do té doby společně nepodaří tento problém sprovodit ze světa. :)

Pokud i Vy máte možnost oslovovat potenciální spřátelené zahraniční organizace, můžete požádat našeho koordinátora pro zahraničí Petra Šrámka na coordinator.powi@gmail.com o zaslání vzorového dopisu.