Palm Oil Scanner na GooglePlayPalm Oil Scanner na AppStoreNepal prales v motoru28denní výzva Zatočte s palmáčem1. únor - Den bez palmového oleje

nahoru

Stručné
info
Certifikace
ano/ne?
Očitá
svědectví
Chci
se zapojit
Chci
vědět víc

Výstavy k zapůjčení

Do prostor klubů, center, škol, univerzit, knihoven a dalších vzdělávacích zařízení si můžete zapůjčit tematické výstavy.

 

Cesta palmového oleje a malá verze výstavy Na čem (se) smaží Indonésie jsou k dispozici ihned.

 

V případě zájmu kontaktujte naši koordinátorku výstav Zuzku Galle na vystavy.kppo@gmail.com, která s Vámi domluví podrobnosti.

 

Výstava Na čem (se) smaží Indonésie

Výstava fotografií z expedice projektu Hlad nepřijímáme! ukazuje dopady pěstování palmy olejné na indonéské životní prostředí a život místních obyvatel, především z kmene Suku Anak Dalam (Děti lesa). Výstavu tvoří 26 panelů o velikosti 40x60 cm, 6 panelů o velikosti 60x90 cm. K dispozici jsou též zalaminované listy brožury Na čem (se) smaží Indonésie ve velikosti A3 (26 ks). Více na http://glopolis.org/cs/clanky/brozura-na-cem-se-smazi-indonesie-2-vydani/

Podmínky zapůjčení: Náklady na převoz výstavy hradí vystavovatel. O výstavě je nutno vytvořit událost na Facebooku (Vaším nebo naším prostřednictvím). Pro letáček je možno využít šablonu (.doc) nebo si udělat vlastní. Součástí propagačních materiálů musí být tato loga (.zip). V případě zájmu je též možno sepsat smlouvu o zápůjčce.

Výstava Cesta palmového oleje

Jedná se o cyklus sedmi ručních kreseb Lucie Barošové, znázorňujících cestu palmového oleje z tropů na naš stůl. Výstava je k dispozici ve formátu A4 a A3.

 

O výstavy je neustále velký zájem, proto bychom rádi vytvořili více duplikátů, které by mohly putovat i v dalších zemích.

 

Chci přispět na další duplikáty výstav